HTML clipboard

HTML clipboard Aktualności

Spotkanie w Amsterdamie
22 lutego 2019 r. w Amsterdamie / Holandia, w parafii Polskiej Misji Katolickiej, w kościele pw. św. Łukasza Ewangelisty została wygłoszonaHTML clipboardprelekcja pt. "Na ratunek światu! - Objawienia Amsterdamskie".


Pani Wszystkich Narodów zawitała do Torunia!

22 października 2018 r. ks. bp W. A. Mering poświęcił w Toruniu - w Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II - wizerunek Matki Bożej upamiętniający uznane przez Kościół Objawienia w Akita / Japonia. Wprawdzie w Japonii nadano mu nazwę "Nasza Kochana Pani z Akita", w Toruniu zaś "Matka Boża Płacząca z Akita", to jednak w obu przypadkach chodzi o wizerunki wykonane na podstawie Cudownego Obrazu Pani Wszystkich Narodów. W tym konteście proszę obejrzeć fragment niniejszego filmu rozpoczynający się od czasu projekcji: 2.10.35. Dodatkowo polecamy zapoznanie się z opracowaniem pt. "Akita i Amsterdam..." oraz koniecznie z notką u dołu - zaznaczoną gwiazdką.

HTML cl

Kolejny Narodowy Dzień Modlitwy Pani Wszystkich Narodów odbył się w sobotę 29 września 2018 r. , w święto Archanioła Michała - patrona Niemiec, w Düsseldorfie / Niemcy. Prelekcję pt. "Maryja wskazuje wszystkim narodom drogę Bożego Miłosierdzia" wygłosił ks. Paul Maria Sigl z Rzymu. Reportaż zdjęciowy z tego spotkania - patrzHTML clipboard tutaj. Zdjęcia i materiał Video z poprzednich Dni Modlitwy: 1997 - 2017 / GEBETSTAGE-ARCHIVHTML clipbo


Copyright © 2016 - 2019 by Fundacja Ave Mater